Na úplném začátku nebylo nic. Nic než pouhá myšlenka a touha po ráji. Z té nekonečné nicoty vystoupila bytost čistá a neposkvrněná. O jejím původu bychom mohli jen polemizovat, lepší jest smířit se s tím, že ONA je mimo naše chápání. Že ví věci, které my zkrátka nevíme a ani vědět nebudeme. Byla dobro samo, a tak se myšlenka ráje začínala pomalu stávat skutečností – tato bytost na sebe vzala podobu liščí, ačkoliv její vzhledová forma mohla být jakákoliv. Jasně bílá, huňatá a majestátná liška, začala pomalu tvořit svůj svět. Svět, který chtěla utvořit k obrazu svému. A tak se také stalo.
Rozlehlé lesy, jezera, bezpečné místo pro všechny nešťastné duše, vše bez jediné chybičky. Tomu dokonalému místu dala jméno Saeron. A i ona si nakonec získala své jméno. Snad samotný vítr ho přivál do našich uší. Jmenovala se Iscariot. Časy temna a velkého smutku – ty přišly po letech poklidného života do Saeronu. Ačkoliv Iscariot viděla v této zemi naději na život bezstarostný a věčný, nebyla to tak úplně pravda. Stejně, jako se zrodila ona samotná Iscariot, zrodila se zde i temná síla, která měla kartami osudu významně zamíchat. Ze srdcí těch, kteří zde žili, nabírala svou moc. Tuto temnou sílu živila závist, vztek, hněv a všechny zlé vlastnosti a hříchy zdejších obyvatel. A protože se temnota jednou objeví v každém srdci, její síla stoupala.
Z ní vzešel bůh, který byl pravým opakem Iscariot. Živil se negativními emocemi, jen kvůli němu obyvatelé okusili strach, bolest i smrt. Postupně šířil po celém Saeronu svou moc, až ho nakonec téměř celý pohltil. V době strachu si všichni šuškali jeho jméno, nikdo se ho ale neodvážil vyslovit příliš nahlas, aby ho dotyčný snad nezaslechl. Jméno Azrael děsilo je ve snech.

Ale ani období strachu nemělo zůstat věčné. Ačkoliv bohyně nemohla temné síly zcela vyhladit, alespoň je potlačila. Azrael už nikdy z naší Saeronské říše neodešel. Stále se přiživuje na všem špatném a čas od času se zjeví, aby vyděsil zdejší obyvatele. Jeho moc ale úspěšně usměrňuje Iscariot a síly dobra a zla jsou tak v rovnováze. Takový je Saeron dnes. Mezi liškami se dokonce šeptá, že se na Saeronu mimo Azraela a Iscariot usídlilo hned několik dalších polobohů (ukrytých různě po celé mapě Saeronu), nikdo však neví, na čí straně doopravdy stojí.

25 hráčů by tuto RPG doporučilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *