Víta tě země, která nezná hranic. Svobodná, rozlehlá a syrová jako sám život. Svět, kde Ty sám jsi strůjcem svého štěstí.

Jen si představ, jaké moci můžeš dosáhnout v dračím těle. Ta majestátní stvoření s rozpětím křídel velkým jako je Tvůj dům. Magie, jež jim proudí v žilách, jsou omezeny jen Tvou představivostí. Jejich sevření umí být smrtící a doteky čumákem s jemnými šupinami léčivé.

Zavři oči a otevři svou mysl. Kdo jsi, draku? Jaká je Tvá pravá dračí podstata a s čím jsi přišel přispět do světa Eriniämu? Řekni, jaká je Tvá životní cesta, která je nyní spojená s tímto světem. Jsi připraven prozkoumat vše, co ti Eriniämus nabízí?

Šance vytvořit si nový život se jen tak nepromrhává. Tak neváhej moc dlouho!

Nový web: http://eriniamus.eu/

Vítáme tě na československé dračí RPG hře, která se může pyšnit již sedmým rokem plné aktivity a komunitou sčítající kolem 40 aktivních hráčů.

Přidej se i ty mezi nás a vyber si jedno z pěti podplemen draků s unikátními schopnostmi a vzhledem přesně podle tvých představ. Ani v tomto světě nechybí mocné božstvo, které může tvému drakovi nabídnout magie originální tak, že je vlastní pouze tvůj drak a nikdo jiný, nebo můžeš změnit jeho vzhled k nepoznání od jeho původního podplemene. K těmto osobitým změnám budeš potřebovat jmění, které ti zajistí účast v herních i neherních akcích, které se pravidelně pořádají i několikrát do měsíce! A nesmíme zapomenout na speciální vzhled a přívěšky, unikátní pro každého draka, které můžeš získat za aktivní hru a odsloužené dny.

Pokud ti prostor pro minulost v registraci nestačí a chceš příběh svého draka rozvíjet do nových koutů, připrav se na rozlehlou otevřenou mapu se zvířaty a rostlinami specifickými pro každou oblast, která čeká jen na to, až ji prozkoumáš. Sám se rozhodni, zda se tvůj drak stane obávaným lovcem zatoulaným v horách, či se přidá do jednoho z mocných společenství, kde může rozvíjet své vrozené vlastnosti, získat hodnost a magii specifickou pro dané společenství. Najdi pro svého draka osudového partnera, odchovej první dračí snůšku či získej co nejvíce jizev ze soubojů. Pro každý tento cíl (a mnoho dalších) tě čeká odznak, kterým se budeš moci pyšnit na svém profilu.

Staň se i ty naším členem, najdi si nové přátele a zúčastni se každoročních srazů, které pořádáme.

35 hráčů by tuto RPG doporučilo.

3 thoughts on “Eriniämus

  1. Moje pôsobenie na tejto hre by sa dalo počítať v niekoľkých rokoch. Určite odporúčam každému, kto by chcel vyskúšať niečo iné. Prerastených plazov, ktorí dokážu rozprávať, je predsa sen nejedného dieťaťa. Eriniämus hernými i nehernými akciami oplýva, a tak núdza o zabavenie sa, nejestvuje. Je tam mnoho hráčov, ktorí sa veľmi radi ujmú nových hráčov a ukážu im, čo sa kde nachádza, ako to tam funguje. Eriniämus nie je len miesto, kam sa človek príde zabaviť, oddýchnuť si, je to miesto, kde človek nájde rodinu – pravidelne sa taktiež robia zrazy (núdza o čaj a tvorivosť členov neexistuje!) <3

  2. Sama se v této hře vyskytuju už nějaký pátek a tak jsem za ta léta prošla již několika velkými změnami hry. Jako každá hra, má i Eriniämus své plusy a mínusy. Za klady bych zmínila vyspělou komunitu, která hře stále dodává „dospělácký“ nádech, plný promyšlených akcí a vychytávek jako ve velkých online hrách. Skvělé kreslíře, kteří hru dělají neuvěřitelně atraktivní. Také aktivní komunitu, která se podílí na vymýšlení akcí a tudíž si dotváří hru podle svých představ.
    K záporům bych nejspíše dosadila počáteční náročnost hry, jakou je schválení registrace. Osobně si myslím, že ke kvalitní trpg patří značná snaha ukázat, že na hru mám dostatečné dovednosti… no někteří to můžou brát jako demotivující, když na sepsání registrace potřebují víc jak 2 hodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *