Rád bych tě městem provedl osobně, ale jak můžeš vidět stále jsme ve válečné krizi. Pokud jsi měl to štěstí a vylezl jsi ze státních bunkrů až teď tak nejspíš nevíš, co se děje, ale neměj strach, vše ti ve zkratce vysvětlím.
Nacházíš se v poválečném světě, kde však stačí málo a vypukne další válka s Archandělem Gabrielem či třetí stranou Luciferem, nedílnou součást v konfliktech mají i samotní lidé, ale kdo by to křehkým stvořením mohl vyčítat? Gabriel, pochopitelně, jenž před mnoha lety uvalil na zemi jednu z nejhorších válek světa a uvrhl lidstvo do temnoty.
Díky jeho bratrům, kteří po zmizení Boha dostali na starost ochranu Země, vyšli lidé z temnoty pod ochranou a velením Archanděla Michaela. Svět se rok po roku vrací ke starému. Avšak to hlavně v městě Rackton, které ochraňuje samotný Archanděl Michael.
Pokud chceš vědět více, nabízím ti rozsáhlé reálie, zajímavosti a mnoho dalšího. S námi se opravdu nudit nebudeš, třeba jsi právě TY ten, který rozhodne o konci války.

Shadowbreakers prošlo rekonstrukcí po pozastavení, nyní jsme nově na novém webu a připraveni rozpoutat apokalypsu, nebo snad najít její konec?

Základní informace co se hodí:
Hrajeme na foru.
Profily a všechny reálie jsou na wixu.
Máme přátelský základ, který spolu drží už nějaký ten rok.
Dáváme možnost projevit se na příběhové linii a uplatnit názory hráčů.
Web: https://shadowbreakersrpg.wixsite.com/shadowbreakersrpg
Discord: https://discord.gg/rXwGFmu
E-mail: shadowbreakers.rpg@gmail.com

4 hráčů by tuto RPG doporučilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *