Rád bych tě městem provedl osobně, ale jak můžeš vidět stále jsme ve válečné krizi. Pokud jsi měl to štěstí a vylezl jsi ze státních bunkrů až teď tak nejspíš nevíš, co se děje, ale neměj strach, vše ti ve zkratce vysvětlím.
Nacházíš se v poválečném světě, kde však stačí málo a vypukne další válka s Archandělem Gabrielem či třetí stranou Luciferem, nedílnou součást v konfliktech mají i samotní lidé, ale kdo by to křehkým stvořením mohl vyčítat? Gabriel, pochopitelně, jenž před mnoha lety uvalil na zemi jednu z nejhorších válek světa a uvrhl lidstvo do temnoty.
Díky jeho bratrům, kteří po zmizení Boha dostali na starost ochranu Země, vyšli lidé z temnoty pod ochranou a velením Archanděla Michaela. Svět se rok po roku vrací ke starému. Avšak to hlavně v městě Rackton, které ochraňuje samotný Archanděl Michael.
Pokud chceš vědět více, nabízím ti rozsáhlé reálie, zajímavosti a mnoho dalšího. S námi se opravdu nudit nebudeš, třeba jsi právě TY ten, který rozhodne o konci války.

Shadowbreakers prošlo rekonstrukcí po pozastavení, nyní jsme nově na novém webu a připraveni rozpoutat apokalypsu, nebo snad najít její konec?

Základní informace co se hodí:
Hrajeme na foru.
Profily a všechny reálie jsou na wixu.
Máme přátelský základ, který spolu drží už nějaký ten rok.
Dáváme možnost projevit se na příběhové linii a uplatnit názory hráčů.
Web: https://shadowbreakersrpg.wixsite.com/shadowbreakersrpg
Discord: https://discord.gg/rXwGFmu
E-mail: shadowbreakers.rpg@gmail.com

4 hráčů by tuto RPG doporučilo.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.