„It’s the proper morning to fly into Hell.“

KDO JSME?
Textové rpg s fantasy námětem zasazené do historických událostí v Salemu, Massachusetts kolem roku 1692. Město plné nic netušících lidí, čarodějnic spolčených s „ďáblem“, démonů, lovců ale i mnoho dalších, kteří žijí svým životem nebo se začleňují do dění.

CO NABÍZÍME?
Kolektiv nápomocných hráčů, na které je možné se kdykoliv obrátit
11 ras, z nichž si (snad) každý vybere
Pestré akce, které formují postavu
Hru na přehledném fóru
A v neposlední řadě skvělé spisovatele, kteří se nebojí používat hlavu a fantazii. Je zde místo pro erotiku, gore (prolévání krve je normální stejně jako obětování dětí), nemluvě o dalších prvcích, které vás napadnou.

Reálie prošly výraznou úpravou, část z toho ještě přetrvává, ale stačí se ozvat a informace rádi poskytneme.
Máme i široký základ dobových informací pro zpestření hry. A také všudypřítomný „hon“ za odznáčky, které jsou odměnami za podílení se na aktivitách.

CO OČEKÁVÁME?
Dodržování pravidel, komunikaci a slušnost vůči hráčům (minimální základ slušnosti je pozdrav, když přijdete na chat) a přirozeně i zájem. A hlavně lidský přístup. Kdo chce, může pomoci a časem se vyšplhat i do rady seniorů či dokonce na post spolu-admina, stačí jen trochu chtít a dřít pro to.
Žijeme volnějším tempem vzhledem k tomu, že naši základnu tvoří hráči převážně pracující / studující na VŠ. Vše je tedy o domluvě.

Těšíme se na tebe!

https://tosalemrpg.wixsite.com/trpg

6 hráčů by tuto RPG doporučilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *