Zdravím, jmenuji se Claire Wilson a jsem hlavní funkcionářka. Pověřili mě úkolem oficiálně oznámit znovuzavedení tradice Selekce a otevření přihlášek, které budou trvat do 31.12.2021. Prosím tě, nech mě domluvit a neremcej, že poskakování kolem prince není tvůj šálek kávy. Samozřejmě tímto zveme i hosty ze zahraničí, aby se připojili po celé trvání Selekce a stále přijímáme životopisy uchazečů o zaměstnání v paláci, ale taky ti zůstává možnost celé dění sledovat jako prostý obyvatel.

Hlavně bych ale chtěla představit právě spuštěný projekt, kde celé dění probíhá. The Selection: Empire of Illea se odehrává v moderní době, kde existence internetu či sociálních sítí není žádnou novinkou. Některé státy přecházejí k demokracii, zatímco jiné – včetně Illéi setrvávají u monarchie. Budu zcela upřímná, aktuální situace vypadá poměrně bledě a existuje riziko, že se doposud světová velmoc zhroutí jako domeček z karet.

K získání podrobnějších informací bych tě odkázala přímo na webové stránky včetně discordu, kde nalezneš mé dvě osvědčené pomocnice. Vycepované jsou dokonale, tudíž ti zodpoví veškeré dotazy a nabídnou pomocnou ruku. Na závěr bych dodala, že hraní probíhá na platformě chatzy, kromě společenských akcí, které se odehrávají na fóru. A nezapomeň, že dveře mají otevřené všichni, kteří se chtějí zapojit k vytváření nové a přátelské komunity včetně originálního příběhu. Hádám, že se brzy setkáme v paláci, ale zatím se s tebou loučím.

Discord: https://discord.com/invite/SSCA3ayQV9

1 hráč by tuto RPG doporučil.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.