Vítej!
Zajímalo tě někdy, jaké by to bylo žít na královském dvoře v trochu jiné Anglii? Nebo tě spíš láká představa svobody a života rebelů, co se snaží svrhnout královskou rodinu?
Oboje Ti toto RPG může splnit.
Zažij lásku, drama, adrenalin, plesy, zradu a spoustu dalšího.
Brány do království jsou otevřené!

0 Tuto RPG zatím nikdo nedoporučil.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

Jedna myšlenka o The Kingdom RPG

  1. Středověk jako takový je skvělé téma pro hru, nehledě na to, ať už se děj odehrává v Anglii či Francii, a tato hra by mě i dokázala zaujmout, nebýt toho, že web vypadá, jako by byl udělaný během pěti minut. Chybí jakákoliv pravidla, byť i ta nejzákladnější, reálie i coby jen okrajové tam také nejsou. S tím vším by se člověk dokázal ještě smířit a překousnout, doufat že admin/ka zapracuje na webu aby vypadal daleko lépe, ale co každý „fanoušek“ středověku nejspíše nepřekousne, je naprosto historická neznalost zakladatele hry, který/á by si měl zopakovat dějepis na základní škole. Jediná možnost, aby byla žena korunována panovnicí země je, aby její rod vymřel po meči, v této hře je až směšně korunována princezna na královnu i přesto, že má mladšího bratra, který by dle historických přesností měl o dost větší právo na trůn, a jeho nárok by byl i podpořen, když si vezmeme v potaz moc církve a někdejší postavení žen.
    Historická neznalost admina ale není to jediné, co by u této hry překáželo. Pokud neznalec přehlédne všechny nedokonalosti a nesrovnalosti, pak se ocitne na discord serveru, ze kterého normální hráč uteče během pěti minut; posty krátké a to budete rádi, když vám spoluhráč odepíše ČTYŘI řádky, protože z toho, co jsem viděla se zdá, že běžný počet je sotva řádek a půl.
    Doufám, že si admin/ka vezme alespoň nějaká má slova k srdci a pokusí se zlepšit kvalitu webu i celkového discord serveru vzhledem k tomu, že této hře dělá poměrně velkého konkurenta jiná textovka, a momentálně „The Kingdom RPG“ nedosahuje své konkurenci ani po kotníky.
    Mír a lásku všem,
    Dest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.