Vítej!
Zajímalo tě někdy, jaké by to bylo žít na královském dvoře v trochu jiné Anglii? Nebo tě spíš láká představa svobody a života rebelů, co se snaží svrhnout královskou rodinu?
Oboje Ti toto RPG může splnit.
Zažij lásku, drama, adrenalin, plesy, zradu a spoustu dalšího.
Brány do království jsou otevřené!

0 Tuto RPG zatím nikdo nedoporučil.

One thought on “The Kingdom RPG

  1. Středověk jako takový je skvělé téma pro hru, nehledě na to, ať už se děj odehrává v Anglii či Francii, a tato hra by mě i dokázala zaujmout, nebýt toho, že web vypadá, jako by byl udělaný během pěti minut. Chybí jakákoliv pravidla, byť i ta nejzákladnější, reálie i coby jen okrajové tam také nejsou. S tím vším by se člověk dokázal ještě smířit a překousnout, doufat že admin/ka zapracuje na webu aby vypadal daleko lépe, ale co každý „fanoušek“ středověku nejspíše nepřekousne, je naprosto historická neznalost zakladatele hry, který/á by si měl zopakovat dějepis na základní škole. Jediná možnost, aby byla žena korunována panovnicí země je, aby její rod vymřel po meči, v této hře je až směšně korunována princezna na královnu i přesto, že má mladšího bratra, který by dle historických přesností měl o dost větší právo na trůn, a jeho nárok by byl i podpořen, když si vezmeme v potaz moc církve a někdejší postavení žen.
    Historická neznalost admina ale není to jediné, co by u této hry překáželo. Pokud neznalec přehlédne všechny nedokonalosti a nesrovnalosti, pak se ocitne na discord serveru, ze kterého normální hráč uteče během pěti minut; posty krátké a to budete rádi, když vám spoluhráč odepíše ČTYŘI řádky, protože z toho, co jsem viděla se zdá, že běžný počet je sotva řádek a půl.
    Doufám, že si admin/ka vezme alespoň nějaká má slova k srdci a pokusí se zlepšit kvalitu webu i celkového discord serveru vzhledem k tomu, že této hře dělá poměrně velkého konkurenta jiná textovka, a momentálně „The Kingdom RPG“ nedosahuje své konkurenci ani po kotníky.
    Mír a lásku všem,
    Dest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *