Život v meste, ktorému vládne zločin vie byť prekvapivo pestrý a niekedy až nebezpečne pokojný. Mafia, drogy, vraždy, krádeže a iné zverstvá na teba číhajú z každého temného kúta ulice. Je len na tebe, pre ktorú stranu barikády sa rozhodneš. Budeš zločinec, prešpikovaný zlom skrz na skrz – prešibaný, prehnitý klamstvom a intrigami podsvetia, ktorý si hrabe pre seba a svoju skupinku komplicov? Alebo sa staneš rukou zákona, policajtom, ktorý bojuje za lepšie zajtrajšky a snaží sa odstrániť zločin z ulíc mesta? Ty si pán svojho osudu. Vyber si cestu, ale pamätaj: Zločin v tomto meste nikdy nespí!

Hráme na fóre vloženom priamo do stránok webu!

KOMUNITNÝ SERVER ROLEPLAYU: https://discord.gg/kcwhh2gchT WEBSTRÁNKA OUTLAW CITY: https://outlawcityrpg.wixsite.com/outlawcity

14 hráčů by tuto RPG doporučilo.

3 thoughts on “Outlaw City RPG

  1. RPčko vedie super adminka, ktorá má pod svojimi krídlami mnoho projektov za ktoré by sa nehanbila ani prezidentka SR. Musím uznať, že komunita je vyspelá a dá sa s nimi či už zabaviť alebo aj vážne porozprávať. Som rada, že môžem byť súčasťou komunity aká je táto.

  2. Super adminka? Vyspělá komunita? Tak to jsi A-Team Outlawu nepoznala z druhé strany. Zakladatelka i spoluadminka jsou dětinské, bez reálného života žijící šikanátorky a manipulátorky. Jakmile není po jejich, tak je zle. Mají svojí malou skupinku věrných stoupenců, kteří by jim slízali veškerou špínu z nohou a nechali si od nich skákat po hlavě. Vyhazují hráče bez udání jakéhokoliv důvodu (očividně se jim znelíbili) a není s nimi rozumná řeč, to moc za „super adminku a vyspělou komunitu“ nepovažuju. Nemluvě o tom, že se v PM dost hnusně pustili do hráče, který si procházel těžkým obdobím, a jemu vyhrožovali banem za to že, cituji: „na serveru nechceme lidi co přináší negativní energii“. Samy si v chatu věčně vylévaly srdíčko, ale jakmile si někdo jiný chtěl promluvit a potřeboval zlepšit náladu, hrozily mu banem.
    O jednoduchosti zakladatelky se ani vyjadřovat nebudu. Do sebe zahleděná narcistická kráva která si myslí, že sežrala moudrost světa, k ostatním se chová jako k odporné lůze a jakmile se všechno otočí proti ní, rázem ze sebe dělá oběť. Není divu, že na většině her je její jméno a také jméno spoluadminky na black listu. Nikdo s nimi nechce nic mít.
    A je docela podivné, že během existence hry se vystřídalo hned několik spoluadminů a neaktivitou to nebylo. Tak čím pak asi? =) to samo o sobě leccos napovídá.
    Outlaw City by dostal jedině půlku hvězdičky z celkových pěti, a to za chabé zpracování webu, víc si tahle hra s dětinským A-Teamem nezaslouží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *