Nescora je fantasy RPG v prostředí imaginárního kontinentu Nescora, jež bylo zahájeno v roce 2018.

Hlavní kostrou děje ve hře se stává konflikt dvou ras – té lidské a té dračí. Neusmiřitelný spor rozpoutal na území předtím vcelku poklidného kontinentu krvavou válku, která se podepisuje na každém obyvateli, ať už větším či menším dílem. Mezi lidmi se mimo jinými nemocemi začíná pomalu šířit mor, intriky čekají za každým rohem a nemůžete věřit prakticky ničemu – a především nikomu.

Nescora je polem pro celou škálu vzájemně splývajících a křížících se ras. Zatímco dominantním druhem jsou zde lidé, nikdo nemůže mimo draků opomenout ani víly či elfy a jejich chráněnce, s přírodou spjaté t’ealh. Pod hladinou přilehlých moří navíc svou vlastní civilizaci mají yialadri, vodní národ, schopný však též kráčet po souši.

Mezi tím vším se odehrávají linie her – postavy všech možných druhů se potloukají zemí, snaží se prodrat spletitými nitkami upředenými Aurorou, bohyní osudu, a leckdy jim jde mimo běžných problémů i o mnohem závažnější cíle.

Víš tedy, co se děje kolem tebe. Otázkou zůstává: jak s tím naložíš? To, jak se svým osudem míníš manipulovat, je jen na tobě…

~ • ~

ODKAZY:

webové strány ZDE
discord server ZDE
 

17 hráčů by tuto RPG doporučilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *