Náš příběh se odehrává v kouzelné zemi jménem Tesarus. Hlavou této říše je královna Phisoi, dcera boha lovu Eborha a bohyně osudu Moty. Na místě, kde se nachází Tesarus nebylo kdysi nic, pouze oceán. Před milióny let Phisoi (současná královna a bohyně moudrosti) přišla do sporu s jejím bratrem Chumjirem (bohem smrti). Spor vyvrcholil bojem, jenž otřásl světem. Na místě vznikla pevnina, která po Phisoině výhře zarostla a stala se obyvatelnou. Chumjir byl vyhnán do Podsvětí, kde doteď střádá plány na pomstu. Na Tesaru vznikl život a spousta nových ras. Kromě lidí se zde objevily rasy jako zasshu a kitsune. Začali budovat města, vesnice, vyvíjet novou techniku, atd. Chumjir vytvořil vlastní stvoření a monstra, jenž měli později zapříčinit zkázu Tesaru. Chumjir ani jeho démoni však nebyli dost silní, aby byli schopní Phisoi a válečníky Tesaru porazit. Proto stále vyčkávají a sílí.

 

8 hráčů by tuto RPG doporučilo.

4 thoughts on “テサルス (Tesarus)

  1. Zdravím,
    moc ráda bych se připojila do vašeho RPG (テサルス (Tesarus)), ale bohužel je zde neplatná pozvánka do Discordu. Je tu tedy nějaká možnost, jak se k vám připojit? Díky za odpověď.

  2. Zdravím,
    moc ráda bych se připojila do vašeho RPG, ale bohužel je zde neplatná pozvánka na Discord server. Je tu tedy nějaká možnost, jak se k vám připojit? Pokud mi napíšete na uvedený gmail, ráda vám pošlu odkaz na svůj discord profil.
    Díky za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *