Vítáme Vás ve fantasy, textové hře zvané PILGRIM.


Děj se odehrává v zemi známé pod názvem Astorie, jejíž časové podloží je usazeno na přelomu temného středověku a „novověku“ v teprve začínajícím období páry.

 


Nabízíme Vám:

Originální příběh, který Vás vezme do propracovaného světa, ve kterém si budete moci podrobit moře i souši. Bojovat s jinými rasami, či s nepřítelem světového kalibru v podobě Temného pána a a jeho přisluhovačů.
Pokud Vás však boje nebaví, nezoufejte. Svět je zcela otevřený a tak si s klidem svým vlastním můžete otevřít ku příkladu obchod, krčmu, či školu, nebo cokoli jiného co se zrodí ve vašich myslích.

Tři osobité rasy: Astrály, jenž využívají magii pomocí Moir – Magických mincí ve kterých jsou zapečetěné schopnosti pod rouškou Církve a zárodky zla. Nocturny, magií stvořené krvepijce nebo Fae, patřící ke sličnému lidu, piráta či medica Kontilliánské církve. každý si základ může vylepšit dle svých možností a být originálním jedincem tohoto světa!

Zajímavé reálie , např. tzv. irubia v podobě tří pravidel tohoto světa, které nelze porušit.

Kvalitní základnu dlouhodobých a zkušených hráčů, kteří se nebojí pomoci ztracené ovečce tápající v temných hlubinách herního webu.


Chcete patřit k velmožné Nocturně na Půlnočním dvoře? Nebo pod rouškou noci plnit své poslání jako krvepijec a pomáhat Kazatelům ničit zlo, jenž sužuje opět Astorii v podobě Běsů? Či být zbloudilý Faejský pirát, jenž své srdce přeměnil na kámen a jeho jedinou touhou je shromáždit zlato od lidí, jenž si jej tak drze přivlastnili?


Odkaz na náš Discord ( ZDE )
Webové stránky ( ZDE )

16 hráčů by tuto RPG doporučilo.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.