Vítáme Vás v nové fantasy, textové rpg zvané PILGRIM.

Děj se odehrává v zemi známé pod názvem Astorie, jejíž časové podloží je usazeno na přelomu temného středověku a novověku v teprve začínajícím období páry.

Nabízíme Vám:

Originální příběh, který Vás vezme do propracovaného světa, ve kterém si budete moci podrobit moře i souši. Bojovat s jinými rasami, či s nepřítelem světového kalibru v podobě Temného pána a a jeho přisluhovačů.
Pokud Vás však boje nebaví, nezoufejte. Svět je zcela otevřený a tak si s klidem svým vlastním můžete otevřít ku příkladu obchod, krčmu, či školu, nebo cokoli jiného co se zrodí ve vašich myslích.

Tři osobité rasy, Každý si základ může vylepšit dle svých možností a být originálním jedincem tohoto světa!
Zajímavé reálie světa, v podobě tří pravidel, které nelze porušit.
Speciální exp systém, inspirovaný hrou D&D, který dovolí hráči stát se mocnějším bytostí. Spolu s tím i speciální herní měnu Rynt, díky které si budete moci koupit, nebo vylepšit Vaše schopnosti.
Hod kostkou: Pokud se hráči nedokáží rozumně domluvit zasáhne osud!
Real Time Game – Nečekáte tedy na hru druhého hráče věky, jako na fórech, ale pouze pár minut, než s Vámi hrající hráči sepíší svůj post. Hra se navíc odehrává na serveru Discord, je tedy možné na zažádání vytvořit i soukromou místnost, kde budete moci hrát a vidět Vaši hru jen s Vámi vyvolenými hráči. Týká se především i her +18.

Odkaz na náš Discord ( ZDE )
Webové stránky ( ZDE )

6 hráčů by tuto RPG doporučilo.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *