Vítáme Vás ve fantasy, textové hře zvané PILGRIM.


Děj se odehrává v zemi známé pod názvem Astorie, jejíž časové podloží je usazeno na přelomu temného středověku a „novověku“ v teprve začínajícím období páry.

 


Nabízíme Vám:

Originální příběh, který Vás vezme do propracovaného světa, ve kterém si budete moci podrobit moře i souši. Bojovat s jinými rasami, či s nepřítelem světového kalibru v podobě Temného pána a a jeho přisluhovačů.
Pokud Vás však boje nebaví, nezoufejte. Svět je zcela otevřený a tak si s klidem svým vlastním můžete otevřít ku příkladu obchod, krčmu, či školu, nebo cokoli jiného co se zrodí ve vašich myslích.

Tři osobité rasy: Astrály, jenž využívají magii pomocí Moir – Magických mincí ve kterých jsou zapečetěné schopnosti pod rouškou Církve a zárodky zla. Nocturny, magií stvořené krvepijce nebo Fae, patřící ke sličnému lidu, piráta či medica Kontilliánské církve. každý si základ může vylepšit dle svých možností a být originálním jedincem tohoto světa!

Zajímavé reálie , např. tzv. irubia v podobě tří pravidel tohoto světa, které nelze porušit.

Kvalitní základnu dlouhodobých a zkušených hráčů, kteří se nebojí pomoci ztracené ovečce tápající v temných hlubinách herního webu.


Chcete patřit k velmožné Nocturně na Půlnočním dvoře? Nebo pod rouškou noci plnit své poslání jako krvepijec a pomáhat Kazatelům ničit zlo, jenž sužuje opět Astorii v podobě Běsů? Či být zbloudilý Faejský pirát, jenž své srdce přeměnil na kámen a jeho jedinou touhou je shromáždit zlato od lidí, jenž si jej tak drze přivlastnili?


Odkaz na náš Discord ( ZDE )
Webové stránky ( ZDE )

32 hráčů by tuto RPG doporučilo.

One thought on “Pilgrim

  1. Hledáte kvalitní RPG, ve kterém půjde už na první pohled vidět usilovná práce admina, který se o svou hru opravdu stará a neustále se snaží vymýšlet nové věci? Nechte se jako já očarovat propracovaností webových stránek (ne jenom po designové stránce) a děje. Dejte Pilgrimu šanci. Pročtěte si, o čem děj je, veškeré lokace a třeba Vás inspirace na postavu hned nakopne 🙂 Kdykoliv budete mít nějaký dotaz k ději nebo celkově k registraci, neváhejte se zeptat adminky, která Vám odpoví na všechny Vaše otázky a pokud nebude zrovna přítomná, tak někdo z hráčů, kteří budou zrovna online Vám rozhodně pomohou, jak jenom bude v jejich silách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *