Tato škola byla založena před dávnými časy třemi sestrami. Každá si říkala nějak jinak. První nejstarší Solaris si říkala Sestra slunce. Byla známá díky tomu že dokázala velice dobře poradit a vnášela lidem do života světlo. Druhá mladší Lunatica si říkala Sestra měsíce. Byla známá díky své laskavosti a moudrosti. Třetí nejmladší Stella si říkala Sestra hvězd. Tu si lidé pamatovali díky jejímu úsměvu a díky chutí do života, kterou měla.

Tyhle tři sestry založili školu v roce 1896. Důvodem byly neutichající spory o moc mezi čtyřmi rasami lidmi, polobohy, furryi a elfy. Tak sestry nechaly postavit školu kouzel a magie a díky tomu spory utichaly. Ale jednoho dne zaútočil jede z lidí na sestru slunce a měsíce a proměnil je ve lvy. Jedem vyl býlí s černým sluncem na čele a druhý byl černý s býlím měsícem na čele. Třetí sestra to těžce nesla studenta nechala zavřít na doživotí do vězení které je umístěno pod školou a nechal zavřít školu.

A nyní je škola znovu otevřená. Sestry, které byli proměněny ve lvi jsou stále ve školní zahradě a vždy o úplňku se u břehu potoka, který vede napříč zahradou jsou vidět jejich lidské podoby. Bohužel sestra hvězd se vzdala školy, ujmula se jí slečna Galadriel Hakkatan, která po nástupu do školy dala lvy do školního erbu.

0 Tuto RPG zatím nikdo nedoporučil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *