Chtěl/la by jsi zjistit jaké to je žít jako volně žijící divoké zvíře? Řešit jeho každodenní problémy? Hledat přítele ve světě, kde nevíš komu důvěřovat? Tak jsi tu na správném místě! Tvou cestou v brlohu tě bude provázet spoustu dalších vlků a společně budete zažívat spoustu dobrodružství! Bude tě čekat spoustu důležitých rozhodnutí, bojů ale i spoustu zábavy. A už teď tě čeká tvé první rozhodnutí. Jsi ochoten/na tohle všechno podstoupit a přidat se do světa vlků?

Pridaj sa ku skvelej komunite takmer 60 hráčov a ich 141 postavám!

37 hráčů by tuto RPG doporučilo.
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

6 thoughts on “Vlčí Brloh

  1. Vlčí brloh se stal mým domovem, kde se mohu plně odreagovat ve volném světě. Neřešit zda někoho blokuji a hrát kdy chci!
    Komunita je naprosto úžasná a rozhodně bych Brloh doporučila nejvíce ze všech existujících vlčích Rpgček! Samozřejmě, že ne všem může vyhovovat volný systém, který zde panuje, ale věřte nebo ne, je to úžasné!

  2. Komunita velice mladých hráčů, kteří díky své “agresivitě” budí dojem že hraj je kvalitní a bezproblémová, opak je však pravdou. Příspěvky velmi krátké, hra chaotická a bez řádných pravidel, vzhledy velmi pofidérní. Udělejte si obrázek sami.

    1. Ďakujeme za kritiku, jednoznačne sa nad ňou zamyslíme a pokúsime sa v týchto ohľadoch zlepšiť, a zároveň nás mrzí, že na Vás naša komunita zapôsobila takýmto dojmom. Dúfame, že ešte niekedy budeme mať možnosť presvedčiť Vás o opaku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *