Life Simulátor, ah ano to naše malý Discordový LSko. Už jsou to skoro 2 roky od založení RPG co to vše odstartovalo. High School Simulator. No a teď je z nás celkem velký Discordový RPčko. No a takže rád bych vás na to naše milovaný LS pozval! No a aby toho nebylo málo, tak tu pro vás mám takový kratší lore.

Je rok 2023 a velká část Evropských států se spojila v jeden – Lifestan. Hlavním městem se stane Shoreline – Největší město v Evropě. No a je to tam takový… Normální 😂. Můžete se tam stát kým chcete, jak chcete, kdy chcete.

Doufáme, že se na LSko připojíte, takže přeji krásný zbytek dne a čau.

4 hráčů by tuto RPG doporučilo.
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on vk
Share on reddit

5 thoughts on “Life Simulator

 1. Recenze
  Server a i jeho komunitu (Především Admin Tým) řadím mezi největší odpad na Českém Discordu. Jejich nízkou úroveň už jenom ukazuje debatování v kanále Oznámení. Též i to, že si peníze na začátku nacheatovali. Ale ať jenom nekritizuji admin tým. Tak server vypadá otřesné. Například bordel v kanálech. Dále obchody s nízkým výběrem věci a tak dále. A co bych k tomu dal za plusy? Nic mě nenapadá.

  Serveru dávám 1 bod z 10.

 2. Dobre RPG. Sú tam menšie nedostatky ale to sa dá prežiť. Ako RPG je to veľmi dobre.Su tam milý adminini. Niektorý si tam cheatli money ale čo už môžme robiť keď sa to stalo. Ako da sa to hrať a rýchlo sa dajú našporiť na základné veci.

  1. Tento Discord server má na první pohled skvělou komunitu. Jenže jak jsem se tak díval byla to zmílenost. Jeden človíček jehož jméno nechci jmenovat tam dělá akorát bordel. Patří mezi Policii.

   Pokud se situace zlepší budu rád a připojím se zpět. Jinak za mě skvělý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *