Life Simulátor, ah ano to naše malý Discordový LSko. Už jsou to skoro 2 roky od založení RPG co to vše odstartovalo. High School Simulator. No a teď je z nás celkem velký Discordový RPčko. No a takže rád bych vás na to naše milovaný LS pozval! No a aby toho nebylo málo, tak tu pro vás mám takový kratší lore.

Je rok 2023 a velká část Evropských států se spojila v jeden – Lifestan. Hlavním městem se stane Shoreline – Největší město v Evropě. No a je to tam takový… Normální ?. Můžete se tam stát kým chcete, jak chcete, kdy chcete.

Doufáme, že se na LSko připojíte, takže přeji krásný zbytek dne a čau.

7 hráčů by tuto RPG doporučilo.

8 thoughts on “Life Simulator

 1. Recenze
  Server a i jeho komunitu (Především Admin Tým) řadím mezi největší odpad na Českém Discordu. Jejich nízkou úroveň už jenom ukazuje debatování v kanále Oznámení. Též i to, že si peníze na začátku nacheatovali. Ale ať jenom nekritizuji admin tým. Tak server vypadá otřesné. Například bordel v kanálech. Dále obchody s nízkým výběrem věci a tak dále. A co bych k tomu dal za plusy? Nic mě nenapadá.

  Serveru dávám 1 bod z 10.

 2. Dobre RPG. Sú tam menšie nedostatky ale to sa dá prežiť. Ako RPG je to veľmi dobre.Su tam milý adminini. Niektorý si tam cheatli money ale čo už môžme robiť keď sa to stalo. Ako da sa to hrať a rýchlo sa dajú našporiť na základné veci.

  1. Tento Discord server má na první pohled skvělou komunitu. Jenže jak jsem se tak díval byla to zmílenost. Jeden človíček jehož jméno nechci jmenovat tam dělá akorát bordel. Patří mezi Policii.

   Pokud se situace zlepší budu rád a připojím se zpět. Jinak za mě skvělý.

 3. Ohledně tohoto serveru bych začal asi tím, že je to podle mě jeden z nejaktivnějších CZ/SK discord RPG serverů, který nabízí takovéto téma. Na serveru se mi hned ze začátku líbí, že nabízí registraci většího počtu postav (konkrétně 4), díky čemuž se můžete vyhnout tomu, že byste se třeba někde s nějakou postavou sekli a neměli jak hrát. Mimo jiné za zmínku stojí hodně možností co se práce týče, za ty nejpromakanější považuji práce u policie, UTVS (tamní tajná služba) a armáda právě díky hodnostem a možnosti zajímavého kariérního postupu v RP právě v oblasti těchto prací. Pokud však nejste typ člověka, který by chtěl normálně pracovat, máte zde i možnost podnikat (jak v legální tak i nelegální sféře). Oboje typy podnikání pak zahrnují několik druhů podniků a věcí k ním získatelných, můžete například rozjet logistickou, dopravní, zbrojní, farmaceutickou či jakoukoliv jinou společnost, možností je mnoho. Mimo to zde máte právě k podnikům zavedený jednoduchý systém, jak rozdělovat NPC zaměstnance mezi části své firmy. Samozřejmě krom výše zmíněných věcí zde je pak několik takových těch věcí co se ekonomiky týče, jakož je army-shop, vehicle-dealership, které zahrnují desítky různých zbraní a aut, nemluvě o modifikacích k nim. Těch pozitivních věcí je zde samozřejmě několik a hodně z nich jsem ani pořádně nerozepsal, za jedinou slabinu této komunity považuji AT, který mnohdy jedná profesionálně, není aktivní či své práci prostě nerozumí.

  Určitě si však myslím, že stojí za to zahrát, hra Vás zde určitě jen tak neomrzí.

 4. Server má chyby ale je v celku fajn dá se na něm hrát a když nemáte co dělat zabavite se ale co nechápu jsou momentální ceny,proč jsou tak nízko? Úplně k ničemu… Kdyby se to udělalo třeba podle FiveM bylo by to fajn ale idk jak to bude a znovu říkám že server je v pohodě dá se na něm hrát a je to originál (ikdyz pár kopii existuje ale není tam aktivita)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *