Vítejte ve světě právní nerovnosti mezi stříbrnými a rudými, v království Norta, roku 320 Nové Éry.
Zemi vládne monarchie a svět se dělí na dvě skupiny lidí. Na rudé, lidé s rudou krví bez schopností, žijících ve vesnicích v chudobě a při lepším sloužících stříbrným v jejich proslulých sídlech.
Lidé se stříbrnou krví jsou pro rudé skoro jako bohové, žádný rudý nedosáhne jejich dokonalosti, protože schopnosti stříbrných jsou smrtící a dech beroucí, schopnosti, které jim zajišťují svrchovanou vládu nad rudými.
Abychom Vám tenhle svět přiblížili více, existuje zde elektrická energie, která pohání elektrické osvětlení a další jednoduché spotřebiče. Existují zde i automobily, které ovšem vlastní pouze výjimeční stříbrní a je jich opravdu pomálu. Stříbrní se honosí v róbách v barvách svých rodů a pokud jste rudý sloužící jednomu z rodů, nečeká Vás nic jiného než rudá uniforma.
Připojte se do našeho království a začněte žít jako stříbrný z jednoho z rodů či jako rudý služebník. Vypracujte se a staňte se tím nejsilnějším vládcem všech dob, donuťte ostatní pokleknout a nebo pořádejte plesy pro vysokou společnost. Vydobijte si své vlastní místo v tomto světě, milosrdenstvím, diplomacií nebo vlastní armádou rudých.
Hra je inspirována knihou Rudá královna.

28 hráčů by tuto RPG doporučilo.

2 thoughts on “Kingdom of Norta

  1. Vyjádřit vše v jedné myšlence není tak jednoduchá věc, jak by se mohlo na první pohled zdát.
    Na tohle rpg jsem už jednou v minulosti narazil a nějak jsem se necítil na to, že bych se měl do tohoto světa zapojit. Opět jsem na něj narazil při registraci na jiné rpg. A nelituji toho, že jsem si zde založil už druhou postavu ( i když tady zatím nemám odehranou pořádně ani jednu hru za obě postavy)
    Za mě osobně sakra dobrý rpg.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *